Remisujemy z Ruchem 1:1

We wczorajszym starciu na boisku bocznym przy ul. Modrzewskiego 3 z Ruchem Zdzieszowice, Polonia Bytom zremisowała z trzecioligowcem 1:1.

Pierwsza połowa należała do drużyny przeciwnej dzięki czemu zespół Ruchu objął prowadzenie 0:1 w 13 minucie spotkania. Bramkę zdobył Denis Sotora. Pod koniec pierwszej połowy niebiesko-czerwoni mieli okazje do wyrównania jednak Sławomir Musiolik nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie było już dużo lepiej.  W 48 minucie bytomianie wyrównali na 1:1 dzięki Danielowi Dudzie, który zamienił na bramkę dośrodkowanie z rzutu rożnego.

POLONIA BYTOM – RUCH ZDZIESZOWICE 1:1 (0:1)

Bramka dla Polonii: Daniel Duda 48′

POLONIA BYTOM: Mateusz Harkawy – Wojciech Jurek ( 45’ Daniel Barbus), Peter Janosik (45’ Marek Szyndrowski), Norbert Radkiewicz (45’ Peter Basista), Jakub Żmuda (30’ Dawid Skrzypiński, 45’ Przemysław Szkatuła) – Jakub Kuzdra (45’ Daniel Duda), Bartłomiej Setlak (45’ Michał Chrabąszcz), Sławomir Musiolik (45’ Piotr Ceglarz), Marcin Lachowski (45’ Wojciech Słodowy), Kamil Włodyka (45’ Patryk Stefański) – Arkadiusz Kowalczyk (30’ Aleksander Januszkiewicz, 45’ Krzysztof Zaremba)