Akademia BS Polonia Bytom: punkt na otwarcie sezonu

Trampkarze Akademii BS Polonia Bytom z rocznika 2005 zremisowali na inaugurację I ligi wojewódzkiej C1 z Rozwojem Katowice 1:1.

Wynik rozgrywanego w piątkowy wieczór meczu został ustalony jeszcze przed przerwą. Prowadzenie na sztucznym boisku przy ul. Piłkarskiej objęli katowiczanie, trafiając w 25. minucie z dystansu. Podopieczni trenera Wojtka Mroza wyrównali bramką „do szatni”, którą zdobył Kamil Sęk. Zawodnik pozyskany w letniej przerwie z Ruchu Chorzów wpisał się na listę strzelców bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego.

Był to pierwszy występ zespołu Akademii BS Polonia Bytom w sezonie 2019/20. Rozgrywki na dobre ruszą w przyszłym tygodniu. Nasi trampkarze za tydzień zmierzą się w Bytomiu z Rakowem Częstochowa.

BS Polonia Bytom – Rozwój Katowice 1:1 (1:1)
Bramka dla BS Polonii:  Sęk (rzut wolny)
Skład Trampkarzy BS Polonii: Drohobicki – Maśnica, Zakrzewski, Zając, Lazaj, Piontek, Stachoń, Kiełbowicz, Zieliński, Sęk, Anklewicz oraz Skica, Froncek, Zubel.