BS Polonia Bytom – GKS Radziechowy-Wieprz 3:2 (1:0) 28. kolejka Haiz IV ligi

W spotkaniu 28. kolejki Haiz IV ligi na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 byliśmy świadkami niesamowitego horroru. Bytomianie do 80 minuty prowadzili 1:0 po bramce Radkiewicza w pierwszej części spotkania. Niespodziewanie gości dwukrotnie trafili w końcówce drugiej połowy i wydawało się, że będziemy świadkami sensacji. Na szczęście sprawę w swoje ręce wziął nasz snajper – Bartosz Giełażyn, który w 90 minucie wyrównał wynik spotkania na 2:2, a w 92 minucie rzutem na taśmę ustalił wynik spotkania na 3:2. Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek Polonia Bytom ma nadal 6 punktów przewagi nad wiceliderem z Bełku.

BS Polonia Bytom:

1. Król Patryk – 13. Mróz Wojciech, 10. Markowski Krzysztof, 30. Radkiewicz Norbert 52′ (28. Dudek Sebastian), 14. Radzewicz Marcin – 11. Ignacek Szymon, 8. Chrabąszcz Michał, 22. Kowalczyk Arkadiusz 63′ (5. Hałgas Krzysztof), 3. Tylec Hubert 86′ (29. Buchcik Andrzej), 23. Lachowski Marcin (Kpt.) 92′ (24. Czypionka Marcel) – 19. Giełażyn Bartosz.

Zawodnicy rezerwowi: 31. Harkawy Mateusz, 21. Wojtkowiak Szymon, 24. Czypionka Marcel, 29. Buchcik Andrzej, 5. Hałgas Krzysztof, 28. Dudek Sebastian, 18. Czernysz Jarosław.

Trenerem Polonii jest Jacek Trzeciak.

GKS Radziechowy-Wieprz:

1. Byrtek Łukasz (Kpt.) – 20. Krasny Jakub 74′ (5. Noga Marek), 13. Dudka Marcin, 23. Widełka Adrian, 6. Kubieniec Karol – 8. Janik Tomasz, 17. Hałat Rafał 46′ (10. Szymoński Grzegorz), 11. Kitka Artur, 7. Byrtek Szymon – 19. Łącki Maciej 69′ (35. Franusik Tomasz), 4. Pindel Piotr 88′ (15. Franusik Mikołaj).

Zawodnicy rezerwowi: 12. Barcik Wojciech, 5. Noga Marek, 15. Franusik Mikołaj, 35. Franusik Tomasz, 10. Szymoński Grzegorz.

Trenerem drużyny z Wieprza jest Maciej Mrowiec.