BS Polonia Bytom – Miedź II Legnica. Relacja LIVE

Miedź II Legnica pokonała BS Polonię Bytom w siódmej kolejce III grupy trzeciej ligi 2:4.

90′ Koniec meczu! Legniczanie wygrywają 2:4

89′ Marcin Lachowski kapitalną główką strzela na 2:4!

85′ Było groźnie po rzucie wolnym w wykonaniu Polonii z wysokości linii pola karnego

83′ Roszad ciąg dalszy, Patryk Poręba zastępuje kapitana Miedzi, Marcina Garucha

78′ I jeszcze jedna korekta w składzie Miedzi – Sebastian Taranek za Antkowiaka

77′ Bruno dos Santos Raposo zmienia Smugę

76′ Cudowne uderzenie Zatwarnickiego i mamy już 1:4 dla gości

73′ Niestety, przegrywamy 1:3. Znakomity kontratak gości i mierzonym uderzeniem Mateusz Zatwarnicki pokonuje Gargasza

71′ Tomasz Pośpiech za Jarka Czernysza na placu gry.

69′ Kapitalnie Fornalczyk na prawej stronie – mamy rzut rożny. Defensywa gości bez zarzutu podczas tego stałego fragmentu

67′ Trzecia zmiana w ekipie trenera Rakoczego – za Mroza wchodzi Jakub Belica

66′ Mariusz Fornalczyk płaskim uderzeniem pokonuje Szpaderskiego!!! Przegrywamy uż tylko 1:2!

63′ Piękne uderzenie Lachowskiego! Szpaderski musiał się natrudzić, żeby to obronić

62′ Matusiak znakomicie odnalazł się w polu karnym po kornerze, piłka centymetry od słupka

60′ Na boisku melduje się Łukasz Matusiak, który zastępuje Jakuba Czajkowskiego

57′ Sekwencję rzutów rożnych dla niebiesko-czerwonych minimalnie niecelną główką kończy Bedronka

56′ Było gorąco pod bramką Szpaderskiego! Silny strzał Stefańskiego blokują obrońcy gości.

54′ Sporo zamieszania w grze obu drużyn

51′ Gargasz znakomicie interweniuje po główce Zatwarnickiego!

48′ Świetna próba z dystansu Smugi, piłka blisko słupka bramki Gargasza

45′ Zmiana w szeregach Polonii – Dawida Krzemienia zastąpił Mariusz Fornalczyk. Zaczynamy drugą część gry!

Przerwa! Niestety końcówka pierwszej połowy nie należała do Polonistów, goście prowadzą dwoma bramkami.

45′ Po zamieszaniu w “szesnastce” Polonii sędzia odgwizduje faul i wskazuje na “wapno”. Rzut karny na bramkę zamienia Marcin Garuch. Miedź prowadzi 2:0.

43′ Kolejny raz Gargasz czujnie na linii podczas stałego fragmentu gry

41′ Ładny rajd Filipa Żagla, kontratak Polonii kończy się jednak niepowodzeniem

38′ Fantastyczne uderzenie Antkowiaka, który pokonuje Gargasza. Piłka poza zasięgiem golkipera niebiesko-czerwonych i goście na prowadzeniu

34′ Było blisko, aby Krzemień zamknął wrzutkę w rzutu wolnego

30′ Gargasz ratuję Polonię, broniąc sam na sam ze Smugą! Brawo, Dawid!

29′ Świetne zejście Budzika do środka i mocne uderzenie na bramkę rywali, minimalnie niecelne

26′ Kąśliwe dośrodkowanie Antkowiaka,z którym pięknie radzi sobie Gargasz

24′ Kolejna dynamiczna akcja niebiesko-czerowmych! Dominik Budzik wyjeżdża poza boisko ostatecznie

23′ Filip Żagiel szaleje na lewej flance, jego dośrodkowanie nie znajduje jednak kolegów w polu karnym

22′ Znakomita akcja Polonii! Strzał Dawida Krzemienia w znakomity sposób wyjmuje Szpaderski!

19′ Ładne prostopadle podanie Czajkowskiego do Stefańskiego, wszystko wyjaśniają stoperzy z Legnicy

18′ Polonia w natarciu! Dośrodkowanie Stefańskiego blokują jednak obrońcy Miedzi

17′ Piękny chwyt Gargasza po centrze Smugi

15′ Niebezpieczny kontratak gości, mocne wstrzelenie piłki przez Łobodzińskiego nie przecina jednak żaden z jego partnerów

14′ Marcin Lachowski próbował technicznego uderzenia z rzutu wolnego z okolicy 18. metra, ale trafił w mur

11′ Kolejny stały fragment gry gości, z którym obrona Polonii radzi sobie bez problemu

9′ Groźna akcja legniczan, Daniel Smuga oddał niebezpieczny strzał po prostopadłym podaniu Conde

5′ Przytomna interwencja golkipera gości

4′ Napór niebiesko- czerwonych trwa, mamy rzut rożny

3′ Składna akcja Polonii zakończona niezłym strzałem Krzemienia

2′ Seria stałych fragmentów gry dla Miedzi, ale defensywa bytomian ma wszystko pod kontrolą

1′ Zaczynamy!

0′ Obie ekipy już na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Mikołajewskiego