Dawid Cempa nominowany w plebiscycie PZP „Piłkarze Wybierają”

Chcielibyśmy Serdecznie pogratulować Dawidowi Cempie, który został wytypowany w plebiscycie Polskiego Związku Piłkarskiego „Piłkarze Wybierają”.
Wyboru najlepszych w 2015 roku dokonywali zawodnicy II ligi, głosując na swoich kolegów z boiska.
Laureatów poznamy 12 stycznia, dzień po ogłoszeniu nagród Złotej Piłki FIFA i FIFPro.


Oto lista nominowanych w 9 edycji plebiscytu PZP „Piłkarze Wybierają” 2015:

JEDENASTKA ROKU II LIGI 2015:

NAJLEPSZY BRAMKARZ II LIGI

Mateusz Kos (Raków Częstochowa)
Wojciech Małecki (Korona Kielce / Kotwica Kołobrzeg)
Piotr Misztal (Nadwiślan Góra / Znicz Pruszków)
Bartosz Soliński (Rozwój Katowica)
Tomasz Wietecha (Stal Stalowa Wola)

NAJLEPSZY OBROŃCA II LIGI

Adrian Bartkiewicz (Stal Stalowa Wola)
Tomasz Boczek (Nadwiślan Góra / GKS Tychy)
Michał Budzyński (Wisła Puławy)
Michał Czarny (Stal Stalowa Wola / Puszcza Niepołomice)
Seweryn Gancarczyk (Górnik Zabrze / GKS Tychy)
Krystian Getinger (Stal Mielec)
Łukasz Góra (Raków Częstochowa)
Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków)
Norbert Jędrzejczyk (Wisła Puławy / Radomiak Radom)
Adrian Klepczyński (Piast Gliwice / Raków Częstochowa)
Kamil Kościelny (Stal Mielec / Siarka Tarnobrzeg)
Mateusz Mączyński (GKS Tychy)
Maciej Mysiak (Limanovia Limanowa / Znicz Pruszków)
Mateusz Pielach (Wisła Puławy)
Jakub Poznański (Kotwica Kołobrzeg)
Błażej Radler (Raków Częstochowa)
Marcin Radzewicz (GKS Tychy)
Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg)
Daniel Tanżyna (Rozwój Katowice / GKS Tychy)
Ariel Wawszczyk (Błękitni Stargard Szczeciński)

NAJLEPSZY POMOCNIK II LIGI

Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków)
Maciej Domański (Stal Mielec / Siarka Tarnobrzeg)
Rafał Figiel (Górnik Wałbrzych / Raków Częstochowa)
Sebastian Głaz (Stal Mielec / Wisła Puławy)
Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
Damian Łanucha (Stal Stalowa Wola)
Maciej Machalski (Wisła Puławy / Znicz Pruszków)
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy)
Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała / Raków Częstochowa)
Bartosz Nowak (Stal Mielec)
Dariusz Pawlusiński (Raków Częstochowa)
Andreja Prokić (GKS Bełchatów / Stal Mielec)
Wojciech Reiman (Raków Częstochowa / Olimpia Grudziądz)
Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg)
Konrad Szczotka (Wisła Puławy)

NAJLEPSZY NAPASTNIK II LIGI

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec)
Dawid Cempa (Polonia Bytom)
Maciej Górski (Znicz Pruszków / Chrobry Głogów)
Przemysław Kita (Cracovia Kraków / Znicz Pruszków)
Adrian Kowalczyk (Nadwiślan Góra)
Leândro (Radomiak Radom)
Sebastian Łętocha (Stal Mielec)
Szymon Martuś (Wisła Puławy / Siarka Tarnobrzeg)
Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)
Konrad Nowak (Wisła Puławy)
Wojciech Okińczyc (Raków Częstochowa)
Artur Pląskowski (Nadwiślan Góra)
Tomasz Płonka (Stal Stalowa Wola)
Łukasz Sekulski (Stal Stalowa Wola / Jagiellonia Białystok)
Adam Setla (Nadwiślan Góra / Ruch Chorzów)


WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY PIŁKARZ II LIGI

Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
Leândro (Radomiak Radom)
Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała / Raków Częstochowa)
Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)
Łukasz Sekulski (Stal Stalowa Wola / Jagiellonia Białystok)

NAJWIĘKSZE ODKRYCIE II LIGI

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec)
Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków)
Sebastian Łętocha (Stal Mielec)
Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)
Łukasz Sekulski (Stal Stalowa Wola / Jagiellonia Białystok)

NAJLEPSZY MŁODY PIŁKARZ II LIGI

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec)
Piotr Azikiewicz (Rozwój Katowice / Kotwica Kołobrzeg)
Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków)
Paweł Mandrysz (ROW 1964 Rybnik)
Jarosław Niezgoda (Wisła Puławy)


Uwaga!

Zapraszamy kibiców do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez PZP.
Więcej szczegółów na www.pzp.info.pl

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę