Gra kontrolna nr 1. BS Polonia Bytom – KS “Decor” Bełk 4:0 (3:0)

W pierwszej grze kontrolnej tego lata, Polonia Bytom prowadzona pierwszy raz przez nowego szkoleniowca Marcina Domagałę, podejmowała na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej 2 zespół KS “Decor” Bełk. Spotkanie zakończyło się bezdyskusyjnym zwycięstwem niebiesko-czerwonych 4:0 (3:0).

Spotkanie rozpoczęło się od frontalnych ataków polonistów. W 24 minucie po strzale Marcina Radzewicza, bramkarz drużyny gości sparował piłkę wprost pod nogi Lachowskiego, któremu pozostało jedynie skierować piłkę do pustej siatki. Kolejne minuty spotkania należały do Radzewicza, który najpierw w 27 minucie spotkania podwyższył rezultat spotkania kapitalnym strzałem z ostrego kąta. 3 minuty przed końcem pierwszej połowy było już 3:0 i ponownie w roli głównej pokazał się Radzewicz, który po zagraniu Hałgasa pokonał bramkarza gości. W drugiej połowie przebieg spotkania nie uległ zmianom. W 57 minucie trzeci raz pokazał się Radzewicz, który ostatecznie ustalił wynik spotkania na 4:0.

BS Polonia Bytom:

Zawodnik testowany – zawodnik testowany,Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz – zawodnik testowany, Łukasz Matusiak, Jarosław Czernysz, Marcin Radzewicz – Krzysztof Hałgas, Marcin Lachowski, zawodnik testowany.

Zawodnicy rezerwowi, którzy wystąpili w drugiej połowie spotkania:

Patryk Król, Dominik Wawrzyn, Kamil Skrzypiński, Arkadiusz Brzozowski, Marcel Czypionka, Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk, Przemysław Bąk, zawodnicy testowani.

BS Polonia Bytom – KS Decor Bełk 4:0 (3:0)

– 1:0 Lachowski 24′

– 2:0 Radzewicz 27′

– 3:0 Radzewicz 42′

– 4:0 Radzewicz 57′