Już dziś gościmy Gryf Wejherowo!

17 marca o godzinie 19:00 kolejnym przeciwnikiem Polonii Bytom będzie plasujący się na 9 miejscu w tabeli z 25 punktami Gryf Wejherowo.

Gryf rundę wiosenną rozpoczął od dwóch zwycięstw. Najpierw na wyjeździe pokonał Kotwicę Kołobrzeg 3:1, a na swoim boisku wygrał z Rakowem Częstochowa 2:1.  Bytomianie rozpoczęli sezon przegraną 1:2 na własnym boisku z Wartą Poznań oraz wygraną w ramach 21 kolejki z GKS Bełchatów 1:0 gdzie w 94 minucie spotkania decydującą bramkę strzelił Kamil Włodyka.

Podczas ostatniego spotkania 24 sierpnia 2016 roku Polonia Bytom przegrała z wejherowskim Gryfem 0:4. Tym samych rozpoczynając złą passę w rundzie jesiennej. Czy teraz uda się ją zażegnać ? Piłkarze Polonii Bytom nie poddają się i będą walczyć do ostatnich minut spotkania tak jak podczas ostatniego meczu z GKS Bełchatów.

Nie może nikogo zabraknąć na trybunach przy Olimpijskiej ! Wszyscy na Olimp !