Kolejne zwycięstwo w sparingu. Polonia Bytom – Sparta Lichtenberg 1:0 (0:0)

Niebiesko-czerwoni zanotowali drugie sparingowe zwycięstwo w 2020 roku. Przed tygodniem zespół prowadzony przez trenera Kamila Rakoczego pokonał swoją imienniczkę z Nysy 5:1, tym razem rywalem “Królowej Śląska” była niemiecka drużyna Sparta Lichtenberg. Nasi zawodnicy nie zawiedli i pokonali gości z Niemiec 1:0, a jedyną bramkę w spotkaniu w 60 minucie zdobył Dawid Krzemień, który idealnie uderzył po długim rogu, zamykając centrę z rzutu rożnego. Za tydzień kolejny sparing, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie IV-ligowy Beskid Skoczów.

Polonia Bytom:

Gargasz – Fulianty, Radkiewicz, Bedronka, Budzik – Skrzypiński, Konieczny, Krzemień, Żagiel, Fornalczyk – Stefański.

W drugiej połowie wystąpili: Kamiński, Krążyński, Matusiak, Pośpiech, Lachowski, Czajkowski, Wróbel, Łucki, Pociecha, Małkowski, Kozicki.

Polonia Bytom – Sparta Lichtenberg 1:0 (0:0)