MKP Odra Centrum Wodzisław – BS Polonia Bytom 2:2 (0:1) – 16. kolejka rozgrywek Haiz IV ligi

W spotkaniu zaległej 16. kolejki Haiz IV ligi, BS Polonia Bytom zagrała w Wodzisławiu Śląskim z MKP Odrą Centrum. Po emocjonującym widowisku, niebiesko-czerwoni zaledwie zremisowali 2:2 (0:1). W pierwszym 45 minutach nasi zawodnicy swoją wyraźną przewagę udokumentowali bramką Jarosława Czernysza w 18 minucie. Druga część powinna rozpocząć się od podwyższenia prowadzenia przez bytomian, w sytuacji sam na sam, bramkarza gospodarzy nie był w stanie pokonać jednak – Giełażyn. W odpowiedzi, w przeciągu zaledwie kilku minut gospodarze wyszli na prowadzenie. Najpierw Panic z karnego, a następnie Oślizłok pokonali Króla. Poloniści zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Giełażyna z 71 minuty. Do końca spotkania bramki już nie padły, a zawodnicy obu drużyn zmuszeni byli podzielić się punktami. BS Polonia Bytom z dorobkiem 39 punktów przewodzi rozgrywkom Haiz IV ligi.

BS Polonia Bytom:

1. Król Patryk – 5. Hałgas Krzysztof, 10. Markowski Krzysztof, 29. Buchcik Andrzej, 14. Radzewicz Marcin – 68′ (8. Chrabąszcz Michał) 13. Mróz Wojciech, 11. Ignacek Szymon, 3. Tylec Hubert, 20. Sopel Aleksander 46′ (19. Giełażyn Bartosz), 18. Czernysz Jarosław 72′ (22. Kowalczyk Arkadiusz) – 23. Lachowski Marcin (Kpt.).

Zawodnicy rezerwowi: 12. Suchański Marcin, 8. Chrabąszcz Michał, 19. Giełażyn Bartosz, 24. Czypionka Marcel, 27. Skrzypiński Dawid, 7. Pośpiech Tomasz, 22. Kowalczyk Arkadiusz.

Trenerem Polonii jest Jacek Trzeciak

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski:

12. Świerczek Jakub – 14. Lukoszek Marcin, 4. Krupiński Kacper, 3. Malinowski Marcin (Kpt.), 23. Stachurski Marcin – 5. Cichy Artur, 7. Zieliński Tomasz 55′ (9. Oślizłok Marcin), 10. Sikorski Bartłomiej, 18. Panic Jakub 81′ (15. Bugdoł Mateusz) – 11. Wodecki Tobiasz 72′ (8. Reinhard Łukasz), 13. Sitnik Mateusz.

Zawodnicy rezerwowi: 1. Jona Daniel, 8. Reinhard Łukasz, 15. Bugdoł Mateusz, 9. Oślizłok Marcin, 17. Nepelski Dawid, 2. Krzyżok Mateusz.

Trenerem Odry Centrum Wodzisław Śląski jest Bartłomiej Socha.

Żółte kartki: 68′ Stachurski, 91′ Krupiński (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski) – 92′ Kowalczyk (BS Polonia Bytom).

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – BS Polonia Bytom 2:2 (0:1) 18′ Czernysz, 71′ Giełażyn (BS Polonia Bytom) – 56′ Panic, 61′ Oślizłok (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski) – koniec spotkania.