Nadwiślan minimalnie lepszy od Polonii

Polonia Bytom przegrała wyjazdowy mecz z Nadwiślanem Góra 1:2 (0:1), rozegrany w ramach 14. kolejki rozgrywek II ligi.

Pierwsi prowadzenie w meczu objęli gospodarze za sprawą Dawida Ogrockiego, który przy biernej postawie bytomskiej defensywy, nie dał szans na interwencję broniącemu tego dnia ponownie między słupkami Gargaszowi. Polonia odpowiedziała 15 minut później. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Michalik a piłka po rykoszecie, kompletnie zaskoczyła golkipera gospodarzy.

Niestety w drugich 45 minutach to gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. Po akcji lewą stroną, jeden z zawodników Nadwiślana uderzył po długim rogu, strzał zdołał sparować Gargasz, jednak wprost pod nogi Arkadiusza Kowalczyka, który umieścił piłkę w pustej bramce.