Pierwszy sparing

W ostatnią sobotę 27 stycznia o godzinie 11:00 Polonia Bytom rozegrała pierwszy sparing w okresie przygotowawczym w nowym sezonie. Rywalem był wicelider HAIZ grupy śląskiej IV ligi Ruch Radzionków. Mecz odbył się na Szombierkach. Polonia Bytom pod wodzą trenera Jacka Trzeciaka przegrała mecz 1-2 (1-1). Bramkę dla Polonii w 32 minucie strzelił Hubert Tylec. Kolejne bramki należały już do Ruchu Radzionków. W 41 minucie wyrównującą bramkę strzelił Robert Wojsyk, a decydującą w 88 minucie strzelił Andrzej Piecuch.

Sparing, 27 stycznia 2018 roku, godzina 11:00

Polonia Bytom – Ruch Radzionków 1-2 (1-1)

1:0 – Hubert Tylec (32′)

1:1 – Robert Wojsyk (41′)

1:2 – Andrzej Piecuch (88′)

Skład: Patryk Król, Dawid Skrzypiński, Krzysztof Markowski, Marcin Radzewicz, Andrzej Buchcik, Wojciech Mróz, Szymon Ignacek, Hubert Tylec, Jarosław Czernysz, Marcin Lachowski, zawodnik testowany, Marcin Musioł, Kamil Skrzypiński, Norbert Radkiewicz, Szymon Wojtkowiak, Szymon Lewicki, Kacper Stachoń, Tomasz Pośpiech, Paweł Szmidt.

Kolejny sparing planowany jest na sobotę  (03.02.) na godzinę 11:00. Polonia Bytom zagra z  GKS Pniówek 74 Pawłowice na Szombierkach.