Podsumowanie wyników Akademii (13.09-19.09)

W ubiegłym tygodniu nasza Akademia rozegrała aż 11 meczów i 3 turnieje. Ze zwycięstwa mogli się cieszyć między innymi Juniorzy Młodsi, którzy wygrali 3:2 z Rakowem Częstochowa czy Młodziki 2010, którzy wygrali z Olimpią Piekary Śląskie 6:0. Pełne zestawienie wyników znajdziecie poniżej:

VI Liga Okręgowa D2 2010

Data: 13.09.2021, godz. 17:00

BS Polonia Bytom – Orzeł Bobrowniki Śląskie 9:0


VI Liga Okręgowa D2 2010

Data: 16.09.2021, godz. 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom 1:4

Skład: Pałka – Brygoła, Daniel, Dąbrowski, Golec, Gruszka, Jeziorowski, Kościarz, Mrosek, Nowak, Pączkowski, Swęd.

Bramki: 2x Jeziorowski, Gruszka, Daniel.

V Liga Okręgowa D1 2009

Data: 17.09.2021, godz. 17:30

BS Polonia Bytom – Piast Ożarowice 7:0

Skład: Sieroń, Związek, Walczyszewski, Proracki, Golda, Friemel, Dudziuk, Proń, Wierzba, Winkler.

Bramki: Dudziuk x2, Wierzba x2, Proń x2, Proracki.


III Liga Wojewódzka D1 2009

Data: 18.09.2021, godz. 9:00

Gwarek Zabrze – BS Polonia Bytom 4:2

Skład: Sieroń, Gil, Gromadzki, Spendel, Jedynak, Golda,Dudziuk, Proń, Proracki, Durzyński, Kurzak.

Bramki: Durzyński, Jedynak.


Turniej Rocznika 2014

Data: 18.09.2021, godz. 9:00

Graliśmy z drużynami: Juventus Academy Piekary Śląskie, Ruch Radzionków, Żyglin Miasteczko Śląskie.


II Liga Wojewódzka B1 2005/2006

Data: 18.09.2021, godz. 10:30

BS Polonia Bytom – Raków Częstochowa 3:2 (2:2)

Skład: Zagórski – Zieliński, Maśnica, Miller, Lazaj, – Topolewski – Brzezina, Anklewicz, Sęk, Łosik – Chojnowski.
Grali też: Olejniczak, Skórka, Obstój, Jaworski.

Bramki: Anklewicz, Chojnowski, Brzezina.

Relacja


Orlik 2012B E2 grupa 3

Data: 18.09.2021, godz. 11:00

BS Polonia Bytom – Olimpia Piekary Śląskie


II Liga Wojewódzka C1 2007

Data: 19.09.2021, godz. 9:00

Ruch Chorzów – BS Polonia Bytom 2:0

Skład: Fluder, Kubów, Jegerczyk, Streicher, Werenc, Siudak, Konieczny, Szwagiel, Lefańczyk, Miller, Imiołczyk.


Turniej rocznika 2011 Gogolin Cup 2021

Data: 19.09.2021, godz. 9:30


Turniej rocznika 2014 Gogolin Cup 2021

Data: 19.09.2021, godz. 9:30


III Liga Wojewódzka C2 2008

Data: 19.09.2021, godz. 10:00

APN Knurów – BS Polonia Bytom 7:3

Skład: Wcisło Jakub – Wcisło Grzegorz, Diak, Winkler, Strzelec, Jedynak, Spendel, Wiercimok, Puczyło, Bojko, Sobolewski
Oraz: Harazim, Więcek.


I Liga Wojewódzka A1 2003/2004

Data: 19.09.2021, godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec – BS Polonia Bytom 2:2

Skład: Smołka – Sojka, Pryga, Gocyk, Przybylski, Kozicki, Anklewicz, Piontek, Fedak, Dudek, Nagrodzki.
Oraz: Wrzosek – Pytel, Ulaszek, Szczypiński, Bardl, Bobiński, Wójcik.

Bramki: Dudek, Kozicki.

Relacja


III Liga Wojewódzka D2 2010

Data: 19.09.2021, godz. 11:00

Olimpia Piekary Śląskie – BS Polonia Bytom 0:6

Grali: Streicher – Benvenuto, Brygoła, Cofała, Gaik, Kasprzyczak, Kościarz, Krakowiak, Machaczek , Mrosek, Orligóra, Skrzypiński

Bramki: 2x Gaik, Benvenuto, Cofała, Krakowiak, Machaczek.

Orlik 2012A E2, grupa 1

Data: 19.09.2021, godz. 13:00

Ruch Radzionków – BS Polonia Bytom

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę