Polonia Bytom – Odra Opole 0:3

W sobotę 09.07.2016 o godzinie 11:00 Polonia Bytom rozegrała swój pierwszy sparing z Odrą Opole w Rybniku – Kamień.

Odra Opole już w 28 minucie dzięki strzałowi Dawida Wolnego objęła prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części spotkania również zaznaczała się przewaga Odry Opole. W 54 minucie po dokładnym podaniu Adriana Krysiana Łukasz Staroń podwyższył wynik spotkania na 2:0, a następnie w sytuacji sam na sam Adrian Krysian w 73 minucie ustalił wynik meczu. Polonia Bytom- Odra Opole 0:3.

W grze kontrolnej wystąpili testowani zawodnicy Michał Chrabąszcz, Patryk Widuch oraz Lukasz Żegleń.

Polonia Bytom: Marcin Michalak – Wojciech Jurek (46 Dawid Skrzypiński), Michał Szal (46 Mateusz Słodowy), Marek Szyndrowski (46 Peter Jánošík), Łukasz Rylukowski – Jakub Kuzdra (46 Aleksander Januszkiewicz), Kamil Zalewski (46 Wojciech Mróz), Michał Chrabąszcz (46 Patryk Widuch), Marcin Lachowski (46 Bartłomiej Setlak), Piotr Ceglarz (46 Seweryn Pielichowski) – Arkadiusz Kowalczyk (46 Łukasz Żegleń).
Odra Opole: (I połowa) Tobiasz Weinzettel – Robert Trznadel, Mateusz Bodzioch, Aleksander Kowalski, Łukasz Winiarczyk, Mateusz Peroński, Tomasz Wepa, Rafał Brusiło, Mateusz Gancarczyk, Przemysław Brychlik, Dawid Wolny. (II połowa) Grzegorz Kleemann – Bartłomiej Kolanko, Szymon Przystalski, Damian Ałdaś, Tomasz Wepa, Waldemar Gancarczyk, Adrian Krysian, Łukasz Staroń, Michał Sypek, Bartosz Sobczyński, Marcin Niemczyk.