Polonia Bytom – Piast II Gliwice 3:4 (2:2).

Okres roztrenowania niebiesko-czerwonych trwa w najlepsze. W dzisiejszej grze kontrolnej podopieczni trenera Marcina Domagały zmierzyli się z rezerwami gliwickiego Piasta. Po zaciętym spotkaniu zwyciężyli goście, którzy wygrali 4:3. Gliwiczanie do 35 minuty prowadzili 2:0, jednak nasi zawodnicy nie dali za wygraną i za sprawą Szkatuły i Bębenka doprowadzili do wyrównania 2:2. Po przerwie nasi zawodnicy objęli prowadzenie za sprawą bramki Musiolika z 60 minuty. Goście nie dali jednak za wygraną i dołożyli kolejne dwa trafienia, ostatecznie wygrywając 4:3. Przed nami ostatni tydzień roztrenowania w wykonaniu polonistów, który zakończony zostanie grą kontrolną w sobotę, o której szczegółach poinformujemy w naszym serwisie internetowym.

BS Polonia Bytom:

Król Patryk – Szkatuła Przemysław, Radkiewicz Norbert, zawodnik testowany, Skrzypiński Dawid – Czypionka Marcel, Budzik Dominik, Pośpiech Tomasz, Czernysz Jarosław – Borycka Maciej, Bębenek Norbert.

W drugiej połowie wystąpili: Wierzbicki Maciej, Matusiak Łukasz, Wojtkowiak Szymon, Musiolik Sławomir, Dzikiewicz Oskar, Lachowski Marcin, Hałgas Krzysztof, Buchcik Andrzej, Fornalczyk Mariusz, Kubik Sebastian, Stefański Patryk, Ganczarczyk Marcin.

Trenerem Polonii jest Domagała Marcin.

Polonia Bytom – Piast II Gliwice 3:4 (2:2)

21′ Piast II Gliwice 0:1

35′ Piast II Gliwice 0:2

37′ Szkatuła Przemysław (Polonia Bytom) 1:2

39′ Bębenek Norbert (Polonia Bytom) 2:2

60′ Musiolik Sławomir (Polonia Bytom) 3:2

72′ Piast Gliwice 3:3

76′ Piast Gliwice 3:4