Polonia Bytom przegrywa z Legionovią

POLONIA BYTOM PRZEGRAŁA W MECZU WYJAZDOWYM Z LEGIONOVIĄ LEGIONOWO 1:0 (1:0), KTÓRY ROZEGRANO W RAMACH 29. KOLEJKI ROZGRYWEK II LIGI O GODZINIE 17:00.

Mimo wyrównanej i emocjonującej pierwszej połowy, to gospodarze schodzili do szatni z prowadzeniem. Już w 10 minucie strzelcem pierwszej i ostatniej bramki spotkania był zawodnik Legionovi Rafał Wolsztyński, który strzałem z pierwszej piłki pokonał Olszewskiego. Polonia miała swoje okazje, lecz brakowało zarówno skuteczności jak i odrobiny szczęścia.

W drugiej części spotkania ofensywna gra pomogła wywalczyć Polonii rzut karny. Jednak strzał Adriana Krysiana wybronił Piotr Smołuch. Polonia Bytom niestety wraca do domu bez punktów.

Legionovia Legionowo- Polonia Polonia Bytom 1:0

Bramki: Wolsztyński (10’)