Polonia Bytom – Raków II Częstochowa 2:1 (1:1).

Nietypowo nie w sobotę, a w niedzielne popołudnie zespół prowadzony przez trenera Marcina Domagałę zmierzył się z rezerwami Rakowa Częstochowa. Niebiesko-czerwoni byli zdecydowanym faworytem starcia zamykającego 19 kolejkę Haiz IV ligi i nie zawiedli swoich kibiców. Polonia wygrała 2:1 po dwóch trafieniach kapitana drużyny – Marcina Lachowskiego. Kapitan Polonii rezultat spotkania otworzył strzałem z rzutu karnego już w 5 minucie spotkania. Pięć minut później Adam Czerkas wyrównał rezultat spotkania. Do przerwy zespoły schodziły przy remisie 1:1. Druga połowa to przewaga Polonii, która niebiesko-czerwoni udokumentowali bramką w 58 minucie spotkania. Maciej Borycka dorzucił piłkę wprost na głowę Marcina Lachowskiego, który strzałem głową ustalił wynik spotkania.

Skład Polonii Bytom:

12. Wierzbicki Maciej – 13. Mróz Wojciech, 9. Matusiak Łukasz, 30. Radkiewicz Norbert, 20. Skrzypiński Kamil – 24. Budzik Dominik, 10. Bębenek Norbert 71′ (11. Makowski Piotr), 8. Borycka Maciej, 23. Lachowski Marcin (kpt.), 22. Fornalczyk Mariusz 46′ (21. Hałgas Krzysztof) – 16. Stefański Patryk 90′ (29. Buchcik Andrzej).

Zawodnicy rezerwowi: 1. Król Patryk, 11. Makowski Piotr, 21. Hałgas Krzysztof, 7. Pośpiech Tomasz, 3. Dyszy Bartosz, 5. Ganczarczyk Marcin, 29. Buchcik Andrzej.

Trenerem Polonii Bytom jest Domagała Marcin.

Skład rezerw Rakowa Częstochowa:

1.  Trelowski Kacper – 2. Bodnicki Jakub, 4. Chłód Bartosz, 5. Oskar Krzysztof, 3. Zębik Michał (kpt.) – 6. Waśkiewicz Bartosz, 8. Ślęzak Krystian, 9. Formella Dariusz, 18. Bator Jakub 84′ (17. Bajkiewicz Adrian) – 29. Kaczmarek Matusz 65′ (19. Kobyłkiewicz Michał), 10. Czerkas Adam.

Zawodnicy rezerwowi: 22. Margas Mateusz, 11. Majdasz Mikołaj, 7. Skibiński Mateusz, 19. Kobyłkiewicz Michał, 17. Bajkiewicz Adrian.

Trenerem rezerw Rakowa Częstochowa jest Kuźma Tomasz.