Polonia remisuje z „Czarnymi koszulami” 1:1

Początek spotkania należał do Polonii Warszawa która przejęła inicjatywę w środku pola. Bytomianie również nie odpuszczali. Jednak żadna drużyn nie osiągnęła widocznej przewagi w tej części gry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa była już bardziej interesująca. W 52 minucie gola dla Polonii strzela Marek Szyndrowski, który odbiera piłkę od Chrabąszcza i pewnym strzałem głową pokonuje Puskę. Po bramce bytomian trener Polonii Warszawa dokonuje zmian w drużynie i zaczyna grać ostrzej. Centra z prawej strony do zamykającego akcję Oświęcimskiego, ten przyjmuje piłkę, prostym zwodem mija Janosika i strzela bramkę doprowadzając do remisu w 61 minucie spotkania. W kolejnych minutach oba zespoły próbowały podwyższyć wynik. W 69 minucie na polu karnym Polonii Warszawa zamknął akcje Janosik, strzelił Marek Szyndrowski lecz obok bramki. To w 84 minucie Warszawianie byli bliscy podwyższenia wyniku w którym to Wiśniewski centruje z lewego skrzydła do Oświęcimki, który strzela ale piłka ociera się o słupek. Wynik meczu do końca się nie zmienił Polonia Bytom remisuje z Polonią Warszawa 1:1.

Bramki: 52. Marek Szyndrowski – 61. Michał Oświęcimka

Kartki:   18. Michał Szal , 58. Jakub Żmuda  – 18. Fabian Pawela , 39. Donatas Nakrosius, 55. Marcin Kluska, 68. Grzegorz Wojdyga

Polonia Bytom: Matko Perdijić – Wojciech Jurek, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík, Michał Szal – Sławomir Musiolik (86′ Łukasz Rylukowski), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski (85′ Krystian Tomaszewski), Jakub Żmuda – Arkadiusz Kowalczyk (69′ Aleksander Januszkiewicz)

Polonia Warszawa: Dominik Pusek – Marcin Bochenek, Bazyli Kokot, Daniel Choroś, Piotr Petasz (60′ Grzegorz Wojdyga) – Krystian Pieczara (86′ Mateusz Małek), Donatas Nakrošius, Michał Oświęcimka, Piotr Ćwik (60′ Mariusz Marczak), Marcin Kluska – Fabian Pawela (26′ Bartosz Wiśniewski)

Sędziowie: Maciej Mikołajewski