Polonia remisuje z Rozwój Katowice

Polonia Bytom remisuje z pierwszoligowym Rozwój Katowice. Spotkanie odbyło się na boisku MOSiR “Kolejarz”. W pierwszej połowie spotkania mogliśmy zobaczyć  bramkę dla Polonii w której to po błędzie Roberta Menzla piłkę przejął Daniel Ciechański, szybko minął Bartosza Solińskiego podając piłkę Aleksandrowi Januszkiewiczowi, któremu pozostało jedynie strzelić do pustej bramki.  Niestety w drugiej połowie meczu nie mieliśmy tyle szczęścia i gola wyrównującego strzelił zawodnik Rozwoju Adam Żak.

To był nasz siódmy sparing i pierwszy zremisowany kolejny gramy z Odrą Opole o godzinie 11:00 w Bytomiu.

sobota, 13 lutego, godz. 11:00, boisko MOSiR „Kolejarz” przy ul. Alfreda

Rozwój Katowice – Polonia Bytom 1:1  (0:1)
0:1 – Januszkiewicz, 30 min
1:1 – Żak, 67 min

Rozwój Katowice: Soliński – Król, Menzel, P. Gałecki, Winiarczyk – Jaroszek, Szatan, M. Gałecki – Nowak, Czerkas, Żak oraz Pawłowski – Raul Gonzalez, Domański, Kopczyk, Kun, Barwiński, Tkocz, Kozłowski, Wróbel, zawodnik testowany.
Trener Mirosław SMYŁA.

Polonia Bytom:

I połowa:

A. Olszewski,W.  Jurek, P. Janosik,M. Słodowy, D. Kutarba, B. Setlak, W. Mróz, A. Januszkiewicz, M. Lachowski, D. Zapotoczny, D. Ciechański

II połowa:

A. Olszewski, P. Janosik, M. Szal, M. Słodowy, N. Radkiewicz, K. Zalewski, A. Krysian, S. Pączko, P. Stefański, M. Zieliński, zawodnik testowany