Polonia vs Czaniec – Ostateczne starcie o III ligę!

40 minuta spotkania w Czańcu. Bytomianie za sprawą Dominiku Budzika trafiają drugi raz i większość kibiców z Bytomia myślami była już przy III lidze, tym bardziej, że kilka chwil wcześniej dogodne okazję do zdobycia bramki miał chociażby Borycka, czy też Stefański. Druga połowa, mimo upalnej pogody, ostudziła nasze myśli. Ostatecznie w pierwszym spotkaniu barażowym o awans do III ligi nasz zespół zremisował 2:2 (2:1) z LKS-em Czaniec, tym samym przed jutrzejszym starciem, szanse drużyn na zwycięstwo w dwumeczu wynoszą w dalszym ciągu 50/50.

 

O dwumeczu z LKS-em Czaniec napisano już wszystko w mediach, czy też na łamach naszej strony internetowej. Duża część kibiców miała okazję oglądać poczynania naszych zawodników na żywo z wysokości trybun w Czańcu, niektórzy z Państwa śledziki naszą relację na Facebooku, a jeszcze inna część kibiców wykupiła dostęp do transmisji PPV, którą realizowała telewizja Śląskie TV. Jedno jest pewne. Podczas jutrzejszego spotkania, które zadecyduje o awansie do III ligi, nasi zawodnicy potrzebują wsparcia swoich kibiców.

 

Informujemy, iż na jutrzejsze spotkanie, które rozegrane zostanie o godzinie 18:00 na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3, wyprzedane zostały wszystkie bilety wstępu. W związku z powyższym, nie będzie jutro prowadzonej sprzedaży biletów w kasie stadionowej. Wszystkich kibiców, którzy będą obecni na trybunach, prosimy o głośny i kulturalny doping, który pomoże naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

 

Relację live ze spotkania przeprowadzimy oczywiście za pośrednictwem naszego Facebooka, a także mają Państwo możliwość zakupienia transmisji PPV na portalu Śląskie TV – Polonia Bytom – LKS Czaniec – Bitwa o III ligę w Śląskie TV

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę