Relacja live z meczu Polonia – Śląsk

Zapraszamy na tekstową relację live z meczu BS Polonia Bytom vs Śląsk II Wrocław!

90+’ Koniec meczu! Niebiesko-czerwoni zgarniają komplet punktów!

87′ Tomasz Pośpiech zastępuje Patryka Stefańskiego.

85′ Jakub Belica próbował swoich sił uderzając z ponad 30. metrów.

82′ Gargasz bez trudu wyłapuje frunące w jego pole karne dośrodkowanie.

79′ I jeszcze jedna roszada w ekipie bytomskiej, na boisko wchodzi Dominik Konieczny, który zmienia Dawida Krzemienia.

77′ Mariusz Fornalczyk za Filipa Żagla w drużynie Polonii.

75′ Zgrabny kontratak bytomian, Żagiel powstrzymany jednak przez defensywę gości.

72′ Szymon Małecki zastępuje Jarosława Czernysza

71′ Michał Bedronka wyjaśnia groźnie zapowiadającą się akcję gości.

69′ Jarosław Czernysz pomknął lewym skrzydłem, zabrakło jednak sił na dokładne ostatnie podanie.

67′ Trzecia zmiana w Śląsku – na placu gry melduje się Kacper Izydorczyk.

64′ Piłkarzom Śląska ewidentnie brakuje pomysłu na rozmontowanie defensywy podopiecznych Kamila Rakoczego.

60′ Adrian Sobczak pojawia się na murawie w ekipie Śląska.

59′ Ani rzut wolny, ani rzut rożny wrocławian nie straszny defensywie Polonii.

56′ Mocne dośrodkowanie Belicy wyłapuje golkiper Śląska.

52′ Stefański trafia w mur strzelając z rzutu wolnego.

49′ Marcin Lachowski wykorzystuje “jedenastkę” i Polonia prowadzi już 2:0!

48′ Rzut karny dla Polonii po zagraniu ręką defensorów Śląska w polu karnym!

46′ Sztylka wchodzi za Raduckiego i zaczynamy drugą część gry!

45+’ Koniec pierwszej połowy przy prowadzeniu Polonii 1:0!

44′ Indywidualna akcja Żagla, zakończona celnym strzałem.

41′ Soczysty wolej Stefańskiego, minimalnie niecelny.

39′ Pewna interwencja Gargasza po uderzeniu Bargiela.

36′ Fantastyczny powrót obrońców Śląska, którzy dwukrotnie blokują próbę strzału Czernysza

33′ Marcin Lachowski kapitalnie znalazł się w polu karnym po kornerze, ale piłka przeniesiona nad poprzeczkę.

30′ Złe wprowadzenie piłki przez Dankowskiego, Gargasz od bramki.

28′ Bargier z pięciu metrów przenosi piłkę nad bramką Gargasza.

26′ Gargasz łapie piłkę po zgraniu głową Bargiera.

24′ Strzał Lachowskiego zablokowany przez stoperów wrocławian.

22′ Zbyt lekkie uderzenie Czernysza, żeby mogło zaskoczyć defensywę Śląska.

19′ Dawid Gargasz tylko patrzył jak piłka po strzale skrzydłowego Śląska przelatuje wysoko nad poprzeczką jego bramki.

15′ Bardzo aktywny Marcin Lachowski w akrobatyczny sposób próbował sięgnąć piłki wrzuconej z lewej strony, nie udało się.

13′ Dawid Krzemień przedziera się w pole karne, przewraca się w “szesnastce”, jednak gwizdek sędziego milczy

10′ Znów się zakotłowało pod bramką gości! Tym razem w roli głównej Lachowski i Patryk Stefański.

9′ Czernysz zatrzymany przez Hołownię na lewej flance.

6′ Kapitalna akcja Żagla na prawym skrzydle, sytuację zamyka Czernysz, którego strzał broni jednak bramkarz Śląska.

4′ Jakub Belica niecelnie dośrodkowuje z rzutu wolnego.

3′ Cóż za otwarcie meczu w wykonaniu niebiesko-czerwonych! Marcin Lachowski pakuje piłkę do siatki po centrze Żagla!

2′ Za mocna piłka do Filipa Żagla.

1′ Zaczynamy niedzielne widowisko!