Relacja live z meczu Stal – Polonia

Zapraszamy na tekstową relację live z meczu pomiędzy Stalą Brzeg a BS Polonią Bytom!

90′ Koniec meczu! Zasłużone zwycięstwo Polonii w Brzegu!

87′ Strzelec dwóch goli Stefański opuszcza murawę zastąpiony przez Adama Fica.

84′ Tomasz Pośpiech melduje się na placu gry zmieniając Filipa Żagla.

82′ Patryk Stefański we wzorowy sposób kończy wzorową kontrę Polonii. 0:3!

80′ Za Damiana Celucha wchodzi Mariusz Krupnik.

77′ Znów próbował Żagiel, znów zatrzymany kapitalną interwencją bramkarza rywali.

75′ Kolejne okazje dla bytomian! Próbowali Krzemień i Lachowski, ale w bramce Stali świetnie Sitou

74′ Żagiel próbował z dystansu, piłkę z trudem łapie Sitou.

73′ Zakotłowało się w polu karnym Gargasza po kornerze Stali, wszystko przerywa gwizdek sędziego – spalony.

67′ Dawid Kamiński dostaje żółtą kartkę po faulu na Dawidzie Krzemieniu.

65′ Pierwsza zmiana w ekipie Polonii – za Mizgałę wchodzi Dawid Krzemień.

64′ Minimalne niecelne uderzenie Gajdy z rzutu wolnego.

61′ Bedronka główkował po rzucie różnym, futbolówka przelatuje obok słupka bramki Stali.

58′ Patryk Stefański z narożnika pola karnego płaskim strzałem bliski pokonania golkipera gospodarzy.

57′ Za Staśkiewicza wchodzi Tychus w drużynie Stali.

55′ Zamieszanie pod bramką brzeżan, Stitou na posterunku.

53′ Defensywa bytomian nie daje się zaskoczyć nieśmiałym atakom Stali.

48′ Filip Żagiel znalazł na 11. metrze Lachowskiego, ale ten przestrzelił.

46′ Zaczynamy drugą część gry!

45′ Koniec I połowy! Prowadzimy dwiema bramkami!

40′ Filip Żagiel otrzymuje żółtą kartkę za przerwanie kontrataku gospodarzy.

38′ Z dośrodkowaniem Belicy pewnie radzi sobie Stitou.

35′ Przyblokowany strzał Cieślika wpada do “koszyczka” Gargasza.

33′ Czernysz ukarany żółtą kartką.

30′ Błyskotliwa akcja Budzika i Stitou por kolejny zmuszony do interwencji.

26′ Potężne uderzenie Stefańskiego zza pola karnego, golkiper gości opuszkami palców przenosi piłkę nad poprzeczkę.

24′ Stefański był o włos od przecięcia dośrodkowania i wpakowania piłki do siatki!

22′ Piłkarze Stali próbują własną wersję “szarańczy” podczas rzutu rożnego, ale Gargasz dobrze piąstkuje.

19′ Pewna interwencja Gargasza po strzale z rzutu wolnego.

16′ Patryk Stefański podwyższa prowadzenie Polonii po wzorcowej kontrze bytomian!

14′ Udany powrót Jarka Czernysza, który przerywa akcję Stali.

10′ Michał Bedronka ukarany żółtą kartką za przewinienie przed polem karnym.

7′ O centymetry mija słupek piłka po strzale Lachowskiego z 17 metrów.

6′ Było blisko, aby Czernysz sięgnął piłki w polu karnym i przerzucił ją nad bramkarzem.

4′ Stał blisko wyrównania po rzucie różnym, główka zawodnika gospodarzy minimalnie niecelna.

2′ Cóż za początek Polonii! Marcin Lachowski strzela na 1:0!

0′ Rozpoczynamy spotkanie w Brzegu!