Relacja tekstowa live z meczu Polonia – Ruch

Zapraszamy na tekstową relację live ze spotkania 9. kolejki III ligi pomiędzy BS Polonią Bytom, a Ruchem Zdzieszowice.

Koniec meczu! Przegrywamy niestety 0:1.

90+’ Soczyste uderzenie Matusiaka z dystansu, Bodys z trudem chwyta piłkę.

90′ Kolejne dośrodkowania lądują w polu karnym Ruchu, brakuje jednak wykończenia.

87′ Marcin Lachowski w ostatniej chwili zablokowany przez defensorów gości.

85′ Kilka stałych fragmentów gry w wykonaniu Polonii, ale bez rezultatu bramkowego.

82′ Zbyt mocne dośrodkowanie Belicy z rzutu wolnego, pewnie łapie Bodys.

78′ Żółtą kartką ukarany Łukasz Matusiak

73′ Niebiesko-czerwoni próbują wyrównać, ale bez konkretów.

66′ Żagiel centrował, minimalnie za mocno.

64′ Bodys wyłapuje dośrodkowanie Belicy.

60′ Ładna kombinacyjna akcja Polonii, ale o jedną “piętkę” za daleko niestety.

55′ Zmiana w szeregach gospodarzy. Dawid Krzemień zastępuje Dominika Koniecznego.

54′ Niestety przegrywamy 0:1 po celnym uderzeniu Marcina Niemczyka.

51′ Mocne uderzenie z woleja Koniecznego z ogromnymi problemami łapie Bodys.

49′ Rzut wolny z 20 metrów, do piłki podchodzi Lachowski i uderza nad poprzeczką.

46′ Zaczynamy drugą część gry! W Ruchu pierwsza zmiana – za Dawida Sotora wchodzi Paweł Kubiak.

45′ Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek.

41′ Samuel Nowak główkował nad bramką Gargasza po kornerze Ruchu.

39′ Stefański blisko sięgnięcia piłki głową w polu karnym, ale futbolówka zagrana zbyt wysoko.

35′ Kolejna błyskotliwa akcja gospodarzy! Czernysz przedarł się prawym skrzydłem, znalazł w polu karnym Żagla, który nie potrafił celnie przymierzyć.

32′ Kapitalny przerzut Czajkowskiego do Żagla, ten zakłada siatkę rywalowi i wykłada piłkę do Czernysza, którego strzał jest niestety zablokowany.

31′ Znakomita interwencja Budzika który ścigał się na lewej stronie z Dębskim.

30′ Dynamiczna akcji Polonii, dwukrotnie próbował Lachowski, raz zablokowany, drugi raz strzelił ponad bramką Bodysa.

28′ Groźna wrzutka Belicy z rzutu wolnego, nikt jednak nie przeciął frunącej piłki.

25′ Świetna interwencja Gargasza po strzale Dębskiego.

22′ Jeszcze raz uderzał Żagiel, po trochę chaotycznej akcji Lachowskiego, piłka przeleciała obok lewego słupka.

21′ Żagiel dopadł do piłki przed linią końcową, minął rywala i strzelił tuż przy słupku, golkiper rywali jednak na posterunku!

19′ Rzut rożny dla niebiesko-czerwonych, wszystko wyjaśniają defensorzy gości.

15′ Z 20 metrów próbował wkręcić piłkę do bramki Marcin Niemczyk, ale ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.

12′ Piękne podanie na małej przestrzeni Filipa Żagla do Dominika Budzika, ten strzela z ostrego kąta w polu karnym, golkiper Ruchu łapie piłkę.

10′ Kombinacyjna akcja gości, którą przerywa Belica.

8′ Groźny strzał pomocnika Ruchu z linii pola karnego mija bramkę Dawida Gargasza.

7′ Napór Polonii trwa, lekko przeciągnięta wrzutka Patryka Stefańskiego.

5′ Lewą stroną przedzierał się Jakub Belica, jego dośrodkowanie wyłapał Michał Bodys.

2′ Z dystansu próbował Marcin Lachowski, minimalnie niecelnie.