Relacja tekstowa LIVE z meczu ROW – Polonia

Zapraszamy na tekstową relację LIVE z arcyciekawie zapowiadającego się spotkania pomiędzy ROW-em Rybnik, a BS Polonią Bytom.

90+’ Koniec meczu! Polonia znów wygrywa na wyjeździe! Brawo!

90+’ Dzierbicki także schodzi z murawy po dwóch żółtych kartkach.

90+’ Bedronka dwukrotnie wybija głową piłkę z pola karnego.

90+’ Małecki technicznym wolejem bliski podwyższenia wyniku.

89′ Kombinacyjna akcja rybniczan zakończona niecelnym strzałem Jarego.

86′ Gargasz pewnie wyłapuje strzał Szkatuły z rzutu wolnego, z odległości 25. metrów od bramki.

84′ Konrad Warmiński zastępuje Jakubowskiego.

82′ Małecki znakomicie przedarł się prawym skrzydłem, ale jego płaskie, mocne dośrodkowanie wyłapuje Łubik.

81′ Bedronka umiejętnie blokuje Baranskyiego.

79′ Świetna kontra bytomian! Hałgas wypuszcza Fornalczyka na lewej stronie, ten zagrywa celnie do Koniecznego, który uderza obok słupka.

77′ I jeszcze jedna roszada w ekipie Polonii, Krzysztof Hałgas za Krzemienia.

75′ Szymon Małecki zastępuje Filipa Żagla.

72′ Belica fauluje Dzierbickiego i dostaje drugą żółtą kartkę. Polonia będzie grała w osłabieniu.

71′ Mariusz Fornalczyk wchodzi za Czernysza.

69′ Gargasz dobrze piąstkuje po wrzutce Szkatuły z rzutu wolnego, z lewej strony.

66′ Zmiana w ROW-ie. Za Wodeckiego Baranskyi.

65′ Żagiel w ostatniej sekundzie uprzedzony przez Krotofila, niewiele brakowało by zawodnik niebiesko-czerwonych popędził sam na bramkę rywali.

64′ Za mocne podanie Mandrysza do Janika, piłka poza linią końcową.

62′ Dobrze ustawiony Matusiak uprzedza Trytkę.

61′ Pierwsza zmiana w ekipie Polonii – za Lachowskiego wchodzi Dominik Konieczny.

58′ Póki co druga część tego spotkania, dużo spokojniejsza w porównaniu z tym, co działo się przed przerwą.

56′ Kolejny kartonik dla bytomian, tym razem dla Belicy za przerwanie kontrataku gospodarzy.

53′ Żółtą kartką ukarany także asystent trenera, Tomasz Wloka.

52′ Czernysz w indywidualnej akcji, Krotofil wybija jednak zbyt daleko wypuszczoną piłkę przez skrzydłowego Polonii.

50′ Żółta kartka dla trenera Kamila Rakoczego.

49′ Bedronka wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Wodeckiego.

47′ Trytko nie opanował piłki w polu karnym po wrzutce Mandrysza.

46′ Zaczynamy drugą część gry.

45+’ Koniec pierwszej połowy.

45′ Filip Żagiel trafia do bramki Łubika! Uderzenie lewą nogą zza pola karnego, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki!

43′ Belica próbował wślizgiem dojść do wrzutki Krzemienia, piłka dostała jednak dodatkowego poślizgu na grząskiej murawie.

41′ Mandrysz podaje zbyt mocno do Trytki, którego uprzedza Gargasz.

37′ Znakomita interwencja Gargasza, który  łapie strzał Wodeckiego dziesięciu metrów.

34′ Nieprzyjemny strzał Wodeckiego, piłka przelatuje centymetry obok bramki Gargasza.

32′ Kąśliwe uderzenie Czernysza z dalszej odległości, golkiper rywali na posterunku.

30′ Znów zamieszanie po rzucie różnym bytomian, Łubik jednak piąstkuje poza pole karne.

29′ Czernysz szarżował lewą stroną, korner dla niebiesko-czerwonych.

27′ Groźna akcja Polonii! Prostopadle podanie od Budzika do Stefańskiego, który jeszcze próbował znaleźć Czernysza, ten trafia tylko w boczną siatkę.

25′ Budzik ukarany żółtą kartką za faul na Krotofilu.

23′ Jan Janik pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy remis.

22′ Faul Belicy w polu karnym na Dawidzie Plizdze i sędzia dyktuje “jedenastkę” dla ROW-u.

20′ Niesamowicie efektowny drybling Żagla, który przedarł się prawą stroną, ale centrował minimalnie za mocno.

18′ Pacholski nie daje się ograć Stefańskiemu, w sytuacji jeden na jeden.

16′ Z centrami Belicy oraz Lachowskiego radzi sobie defensywa rybniczan.

13′ Mandrysz na pozycji spalonej po zagraniu Trytki.

11′ Gol dla Polonii! Marcin Lachowski dobija uderzenie Dawida Krzemienia po znakomicie rozegranym rzucie różnym!

10′ Strzał Dominika Budzika po zejściu z prawej strony do środka zablokowany przez defensorów gospodarzy.

8′ Trytko bliski oddania strzału głową z 5. metrów, ale nie trafia czysto w piłkę

7′ Próba strzału Jarosława Czernysza z lewej strony, ale bez większego zagrożenia bramki Łubika.

6′ Ze stoickim spokojem Michał Bedronka przechwytuje dośrodkowanie Przemysława Szkatuły.

4′ Groźny strzał Dawida Krzemienia z narożnika “szesnastki”, minimalnie niecelny.

3′ Pierwsza interwencja Dawida Gargasza, który łapie piłkę po dośrodkowaniu Krotofila.

2′ Bedronka wybija piłkę spod nóg Trytki w polu karnym.

1′ Ruszyli!

W deszczowych warunkach przyjdzie dziś mierzyć się obu zespołom. Już za kilka minut start spotkania!