Remis ze Stalą Stalowa Wola

Polonia Bytom zremisowała na własnym stadionie w meczu 33 kolejki rozgrywek drugiej ligi ze Stalą Stalowa Wola 1:1. Był to ostatni mecz niebiesko-czerwonych rozgrywany na Olimpijskiej w tym sezonie.

W 63 minucie bramkę dla Stalowej Woli strzałem z rzutu karnego zdobył Adrian Gębalski. Wyrównał w 73 minucie Piotr Ceglarz, który zamienił na bramkę dośrodkowanie z lewej strony boiska Michała Szala.

Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)

Piotr Ceglarz 74 – Adrian Gębalski 63′ (k)

Żółte Kartki: Lachowski

Polonia Bytom: 12. Perdijic – 19. Słodowy, 5. Szyndrowski, 3. Janosik, 9. Szal (75′ 16. Żmuda), 16. Kuzdra, 21. Musiolik (68′ 17. Skrzypiński), 8. Chrabąszcz, 23. Lachowski (82′ 25. Varadi), Ceglarz, Włodyka

Rezerwowi: Michalak, Setlak, Skrzypiński, Barbus, Żmuda
Stal Stalowa Wola: 12. Koncki – 19. Jarosz, 4. Kolbusz, 2. Waszkiewicz, 7. Korczyński, 13. Stelmach (75′ 15. Wójcik), 8. Żolądź, 14. Jonkisz, 6. Wasiluk, 23. Dziubiński, 9. Gębalski(90′ 3. Śpiewak)

Rezerwowi: Frątczak, Bętkowski, Piechniak, Mokrzycki, Siudak, Kołodziej, Kozdra, Wójcik
Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec)