Sparingi Polonii w Sosnowcu

Polonia Bytom zremisowałam z wiceliderem 3 ligi Ruchem Zdzieszowice 1:1 w pierwszym sobotnim spotkaniu rozegranym w Sosnowcu. Prowadzenie w 10 minucie objął Ruch dzięki bramce Szatkowskiego, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego Kliśińskiego. Wyrównującą bramkę w drugiej połowie strzelił zawodnik testowany, który sparowaną przez Sochackiego piłkę umieścił w bramce Ruchu Zdzieszowice.

Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice 1:1 (0:1)

Polonia Bytom: Marcin Michalak (80’ Patryk Szostak), Arkadiusz Staszczak, Marek Szyndrowski, Peter Janosik, Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Dzikamai Gwaze, Michał Chrabąszcz, Patryk Stefański, Arkadiusz Kowalczyk, Łukasz Rylukowski, Sławomir Musiolik

Podczas drugiego spotkania przy ul. Kresowej Polonia Bytom pokonała Zagłębie Sosnowiec 2:1. Prowadzenie w drugiej połowie objęła Polonia. W 55 minucie dośrodkowanie wykończył Krystian Tomaszewski. Dwie minuty później gola strzelił Takesure Chinyma. Pierwszą bramkę dla Zagłębia w 68 minucie strzelił Szymon Stach doprowadzając do wyniku 2:1. Cały sparing zakończył się wygraną Polonii Bytom.

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:0)

Polonia Bytom: Mateusz Harkavy (67’ Matko Perdijić), Dawid Skrzypiński ( 67’ Seweryn Pielichowski), Michał Szal, Igor Sychowicz, Jakub Żmuda ( 67’ Łukasz Rylukowski), Wojciech Mróz, Kamil Zalewski, Aleksander Januszkiewicz, Dawid Tomanek, Krysian Tomaszewski (67’ Jan Januszek), Takesure Chinyma