Terminarz rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2017/2018

Znamy już terminarz ligi: IV LIGA „HAIZ” GRUPA 2

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej przy Olimpijskiej zostanie rozegrany 24 marca 2018 roku o godzinie 15:30. Naszym przeciwnikiem będzie TYSKI SPORT II S.A.

Kolejka 16 w dniach 17-03-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – LKS CZANIEC 2018-03-17 15:30

TS PODBESKIDZIE II S.A. – KS SPÓJNIA LANDEK 2018-03-17 15:30

KS DECOR BEŁK – GKS DĄB GASZOWICE 2018-03-17 15:30

LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KP BESKID SKOCZÓW 2018-03-17 15:30

TYSKI SPORT II S.A. – LKS GOCZAŁKOWICE 2018-03-17 15:30

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – BS POLONIA BYTOM 2018-03-17 15:30

KS UNIA RACIBÓRZ – LKS WILKI WILCZA 2018-03-17 15:30

MKS LĘDZINY – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2018-03-17 15:30

Kolejka 17 w dniach 24-03-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – MKS LĘDZINY 2018-03-24 15:30

GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS UNIA RACIBÓRZ 2018-03-24 15:30

LKS WILKI WILCZA – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2018-03-24 15:30

BS POLONIA BYTOM – TYSKI SPORT II S.A. 2018-03-24 15:30

LKS GOCZAŁKOWICE – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2018-03-24 15:30

KS DECOR BEŁK – KP BESKID SKOCZÓW 2018-03-24 15:30

TS PODBESKIDZIE II S.A. – GKS DĄB GASZOWICE 2018-03-24 15:30

KS SPÓJNIA LANDEK – LKS CZANIEC 2018-03-24 15:30

Kolejka 18 w dniach 31-03-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – KS SPÓJNIA LANDEK 2018-03-31 13:00

LKS CZANIEC – GKS DĄB GASZOWICE 2018-03-31 13:00

TS PODBESKIDZIE II S.A. – KP BESKID SKOCZÓW 2018-03-31 13:00

KS DECOR BEŁK – LKS GOCZAŁKOWICE 2018-03-31 13:00

LKS DRZEWIARZ JASIENICA – BS POLONIA BYTOM 2018-03-31 13:00

TYSKI SPORT II S.A. – LKS WILKI WILCZA 2018-03-31 13:00

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2018-03-31 13:00

KS UNIA RACIBÓRZ – MKS LĘDZINY 2018-03-31 13:00

Kolejka 19 w dniach 07-04-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – KS UNIA RACIBÓRZ 2018-04-07 17:00

MKS LĘDZINY – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2018-04-07 17:00

GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – TYSKI SPORT II S.A. 2018-04-07 17:00

LKS WILKI WILCZA – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2018-04-07 17:00

BS POLONIA BYTOM – KS DECOR BEŁK 2018-04-07 17:00

LKS GOCZAŁKOWICE – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2018-04-07 17:00

KP BESKID SKOCZÓW – LKS CZANIEC 2018-04-07 17:00

GKS DĄB GASZOWICE – KS SPÓJNIA LANDEK 2018-04-07 17:00

Kolejka 20 w dniach 14-04-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – GKS DĄB GASZOWICE 2018-04-14 17:00

KS SPÓJNIA LANDEK – KP BESKID SKOCZÓW 2018-04-14 17:00

LKS CZANIEC – LKS GOCZAŁKOWICE 2018-04-14 17:00

TS PODBESKIDZIE II S.A. – BS POLONIA BYTOM 2018-04-14 17:00

KS DECOR BEŁK – LKS WILKI WILCZA 2018-04-14 17:00

LKS DRZEWIARZ JASIENICA – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2018-04-14 17:00

TYSKI SPORT II S.A. – MKS LĘDZINY 2018-04-14 17:00

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – KS UNIA RACIBÓRZ 2018-04-14 17:00

Kolejka 21 w dniach 21-04-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2018-04-21 17:00

KS UNIA RACIBÓRZ – TYSKI SPORT II S.A. 2018-04-21 17:00

MKS LĘDZINY – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2018-04-21 17:00

GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS DECOR BEŁK 2018-04-21 17:00

LKS WILKI WILCZA – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2018-04-21 17:00

BS POLONIA BYTOM – LKS CZANIEC 2018-04-21 17:00

LKS GOCZAŁKOWICE – KS SPÓJNIA LANDEK 2018-04-21 17:00

KP BESKID SKOCZÓW – GKS DĄB GASZOWICE 2018-04-21 17:00

Kolejka 22 w dniach 28-04-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – KP BESKID SKOCZÓW 2018-04-28 17:00

GKS DĄB GASZOWICE – LKS GOCZAŁKOWICE 2018-04-28 17:00

KS SPÓJNIA LANDEK – BS POLONIA BYTOM 2018-04-28 17:00

LKS CZANIEC – LKS WILKI WILCZA 2018-04-28 17:00

TS PODBESKIDZIE II S.A. – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2018-04-28 17:00

KS DECOR BEŁK – MKS LĘDZINY 2018-04-28 17:00

LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KS UNIA RACIBÓRZ 2018-04-28 17:00

TYSKI SPORT II S.A. – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2018-04-28 17:00

Kolejka 23 w dniach 01-05-2018 (wtorek)

TYSKI SPORT II S.A. – KS KUŹNIA USTROŃ 2018-05-01 17:00

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2018-05-01 17:00

KS UNIA RACIBÓRZ – KS DECOR BEŁK 2018-05-01 17:00

MKS LĘDZINY – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2018-05-01 17:00

GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS CZANIEC 2018-05-01 17:00

LKS WILKI WILCZA – KS SPÓJNIA LANDEK 2018-05-01 17:00

BS POLONIA BYTOM. – GKS DĄB GASZOWICE 2018-05-01 17:00

LKS GOCZAŁKOWICE – KP BESKID SKOCZÓW 2018-05-01 17:00

Kolejka 24 w dniach 05-05-2018 (sobota)

KS KUŹNIA USTROŃ – LKS GOCZAŁKOWICE 2018-05-05 17:00

KP BESKID SKOCZÓW – BS POLONIA BYTOM 2018-05-05 17:00

GKS DĄB GASZOWICE – LKS WILKI WILCZA 2018-05-05 17:00

KS SPÓJNIA LANDEK – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2018-05-05 17:00

LKS CZANIEC – MKS LĘDZINY 2018-05-05 17:00

TS PODBESKIDZIE II S.A. – KS UNIA RACIBÓRZ 2018-05-05 17:00

KS DECOR BEŁK – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2018-05-05 17:00

LKS DRZEWIARZ JASIENICA – TYSKI SPORT II S.A. 2018-05-05 17:00

Wszystkie filmy