W weekend gra nasza młodzież!

W najbliższy weekend, poza emocjami związanymi z występem pierwszej drużyny BS Polonii Bytom, będziemy także świadkami wielu ciekawych spotkań, z udziałem naszej bytomskiej młodzieży. W najciekawszych spotkaniach tego weekendu rocznik 2001, prowadzony przez Aleksandra Mużyłowskiego podejmować będzie lidera III ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych – Górnik Zabrze SSA. W innym ciekawym spotkaniu zawodnicy prowadzeni przez trenerów Włoke i Rakoczego, z rocznika 2000, zmierzą się  z Rozwojem Katowice. Oba spotkania zostaną rozegrane w niedzielę odpowiednio o godzinie 9:00 oraz 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Szombierkach.

 

Poniżej przedstawiamy pełen harmonogram rozgrywek młodzieżowych z udziałem BS Polonia Bytom na ten weekend:

 

Rocznik 2000 (trenerzy Tomasz Włoka i Kamil Rakoczy) – I liga Wojewódzka Juniorów – BS Polonia Bytom – Rozwój Katowice, 15.04 (niedziela) godz. 11:00 (Szombierki)

Rocznik 2001 (trener Aleksander Mużyłowski) – III liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1 – BS Polonia Bytom – Górnik Zabrze SSA, 15.04 (niedziela) godz. 9:00 (Szombierki)

Rocznik 2002 (trener Piotr Konieczny) – IV liga Okręgowa B1 – BS Polonia Bytom – Sokół Orzech, 15.04 (niedziela) godz. 11:00 (Rozbark)

Rocznik 2003 (trener Daniel Sroka) – III liga Wojewódzka Trampkarzy C1 – BS Polonia Bytom – Concordia Knurów, 15.04 (niedziela) godz. 17:00 (Szombierki)

Rocznik 2004 (trener Arkadiusz Komór) – III liga Wojewódzka Trampkarzy C2 – TS Gwarek Tarnowskie Góry – BS Polonia Bytom, 14.04 (sobota) godz. 13:00.

Rocznik 2005 (trener Wojciech Mróz) – I liga Wojewódzka Młodzików D1 – BS Polonia Bytom – Odra Centrum Wodzisław Śląski, 14.04 (sobota) godz. 13:00 (Szombierki)

Rocznik 2006 (trener Robert Sztandera) – II liga Wojewódzka Młodzików D2 – BS Polonia Bytom – Rozwój Katowice, 14.04 (sobota) godz. 15:00 (Szombierki)

Rocznik 2006 (trener Dawid Mróz) – III liga Młodzików D2 – UKS Ruch Radzionków – BS Polonia Bytom, 14.04 (sobota) godz. 11:00.

Rocznik 2007 (trenerzy Marcin Radzewicz i Andrzej Buchcik) – I liga Okręgowa Orlik E1 – BS Polonia Bytom – UKS Ruch Radzionków, 15.04 (niedziela) godz. 9:00 (boczne boisko Olimpijska 2)

Rocznik 2008 (trener Leszek Legut) – I liga Okręgowa Orlik Młodszy E2 – LKS Piast Ożarowice – BS Polonia Bytom, 14.04 (sobota) godz. 10:00.

Rocznik 2009 (trener Tomasz Bugajski) – Turniej Żak F1 Grupa I z udziałem BS Polonia Bytom, GKS Rozbark Bytom, GKS II Rozbark Bytom, TS Szombierki Bytom, Początek zawodów od godziny 8:30 (Rozbark)

Wszystkie filmy