Wysoka wygrana z GKS-em Rozbark

Podopieczni Jacka Trzeciaka pokonali we wtorkowym sparingu piłkarzy A-Klasowego GKS-u Rozbark 4:0Mecz został rozegrany o godz. 17:00 na boisku przy ul. Chorzowskiej 12 w Bytomiu. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobywali: zawodnik testowany w 17 minucie, Michał Chrabąszcz w 30 minucie oraz Marcin Lachowski w 32 i 36 minucie gry.

Piłkarze Polonii przez prawie całe spotkanie kontrolowali przebieg gry, utrzymując się długimi fragmentami przy piłce. W pierwszej połowie trzon zespołu stanowili zawodnicy występujący w naszych barwach w poprzednim sezonie: Marcin Lachowski, Wojciech Mróz, Norbert Radkiewicz, Michał Chrabąszcz, Arkadiusz Kowalczyk czy Marek Szyndrowski, uzupełnieni zawodnikami testowanymi. W bramce stanął 40-letni Marcin Suchański. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach. W drugiej połowie zaprezentowała się bytomska młodzież, która zdecydowanie górowała nad rywalem, ale nie potrafiła tego udokumentować bramką. Kolejne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają w najbliższą sobotę, przeciwnik i miejsce będzie znane w dniu jutrzejszym.