Zwycięstwo w Bełchatowie !

W meczu 21. kolejki rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi Polonia Bytom pokonała w wyjazdowym meczu zespół GKS-u Bełchatów 1:0. Bramkę dla zespołu Polonii w 94 minucie spotkania zdobył Kamil Włodyka.

Wypowiedz trenera Andrzeja Orzeszka po meczu: Gratulacje dla mojego zespołu za walkę i determinację do ostatnich minut. Jak na spotkanie drugoligowe był to szybki, dynamiczny mecz z wieloma sytuacjami z obu stron. Długo ta bramka nie chciała paść a jak już wpadała to z pozycji spalonych. Zaangażowanie moich zawodników zostało nagrodzone w tej ostatniej minucie i to my przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Stąd ogromne gratulację dla moich chłopaków.

PGE GKS Bełchatów – Polonia Bytom 0:1 (0:0)